Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Крушево низ корија – седма епизода

04/09/2021 @ 12:00 - 05/09/2021 @ 18:00

Драги наши..радосни сме што можеме да ја најавиме седмата епизода од аутдор фестивалот Крушево низ корија.
Детали за содржините на фестивалот ќе објавиме наскоро….се надеваме на реализација во регуларни услови.
ПС.апелираме до колегите кои организираат настани да се придржуваат кон календарот за да не дојде повторно до преклопување на турите/фестивалите.
Се гледаме на Мечкин камен….?

Details

Start:
04/09/2021 @ 12:00
End:
05/09/2021 @ 18:00