Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Мариово 2023

мај 12 @ 10:00 - мај 14 @ 17:00

Програма:
– петок: пристигнување и уживање
– сабота: уживање
– недела: уживање и заминување
Дегустација на специјалитетите на Митко.
Сместување: во шатори и кај Митко во етно собите (околу 30 кревети) во седум соби и Вила Тереза.

Details

Start:
мај 12 @ 10:00
End:
мај 14 @ 17:00

Organizer

Касандар Македонски