Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

АЗОТ 2021 мтб Предизвик

21/08/2021 @ 12:00 - 22/08/2021 @ 19:00

88

Седмо издание на најголемиот outdoor настан во регионот на АЗОТ и пошироко на територија на Македонија, 7-та година во организација здружението за планински велосипедизам ВЕЛЕС БАЈКИНГ и нивните пријатели и поддржувачи.

Details

Start:
21/08/2021 @ 12:00
End:
22/08/2021 @ 19:00
Cost:
88
Website:
azot.velesbiking.mk

Organizer

Велес Бајкинг – Велес
Phone:
+ 389 76 376 040
Email:
velesbiking@gmail.com
View Organizer Website